(29 Noiembrie 2018)

ANUNT ANGAJARE - INGINER GEODEZ/COORDONATOR LUCRARI CADASTRU GENERAL

CERINTE:

  • Experienta generala in coordonarea proiectelor de Cadastru General (PNCCF);
  • Experienta profesionala de inginer geodez – minim 3 ani;
  • Autorizat ANCPI categoriile D, A, B;
  • Cunostinte generale soft-uri si aparatura de masurat (statie totala, GPS) specifice domeniului topografie-geodezie;
  • Cunostinte si experienta profesionala in realizarea planurilor parcelare, corelarea cartilor funciare vechi, interpretarea actelor juridice, coordonarea echipelor de teren si de birou;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si coordonare;

RESPONSABILITATI:

  • Postul presupune coordonarea tehnica a colegilor din Departament in vederea implementarii proiectelor de Cadastru General (PNCCF)

BENEFICII:

  • Contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba);
  • Salariu atractiv, conform experientei si calificarilor;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii cu peste 20 de ani experienta;
  • Posibilitatea de a propune si justifica propunerile tehnice de lucru;
  • Bonusuri in functie de realizari;

Rugam candidatii interesati sa transmita CV actualizat si documente suport care sa ateste indeplinirea cerintelor mentionate anterior pe adresa de e-mail: gabriela.crai@romair.ro sau direct pe pagina web a companiei: www.romair.ro sectiunea Cariera (http://www.romair.ro/cariera/)