(18 Octombrie 2017)

ANUNT ANGAJARE - SECRETARA

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor;
- Inregistrarea tuturor documentelor de corespondenta din firma si asigurarea fluxului intern al acestora;
- Traducerea de documente;
- Planificarea si centralizarea micilor achizitii in cadrul departamentului administrativ;
- Redacteaza corespondenta;
- Coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a activitatii de secretariat;
- Coordoneaza si organizeaza agenda de lucru a presedintelui companiei;
- Raspunde pentru buna organizare a deplasarilor managementului societatii;
- Coordoneaza relatia cu colaboratorii societatii;
- Asigura protocolul oaspetilor societatii;

CERINTE:

- Studii superioare;

- Limba engleza – nivel avansat;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunostinte foarte bune operare PC;
- Abilitati de organizare si planificare a activitatilor zilnice;
- Persoana organizata, dinamica, eficienta, capabila sa isi indeplineasca responsabilitatile la timp;

Jocuri Online Trilulilu Download YouTube Downloader Muzica Noua Download